×

فروشگاه

1 وارد حساب کاربری شوید.
2 محصول مورد نیازتان را بررسی کرده.
3 مبلغ محصول را پرداخت کرده.

در پروسه طراحی سایت، همیشه این موضوع پیش می آید که در مرحله طراحی قالب و چینش صفحات

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه - 9 تا 18
سه شنبه - 10 تا 16
پنج شنبه ها تعطیل هستیم !

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

دکتر نائینی

حمید رضا نائینی مدیرعامل گروه فن آوا در آئین بهره‌برداری از خط تولید رول کاغذ حرارتی شرکت تضمین گستر فن آوا از تمرکز فنی و عملیاتی این شرکت برای ورود به بازار سخت افزاری تجهیزات پرداخت الکترونیک خبر داد.

شهرداری رشت

نیاز به ارائه خدمات الکترونیکی با سرعت و کیفیت مطلوب به مردم در مکان های پر رفت و آمدی همچون شهرداری ها و سازمان های خدمات رسان باعث شد تا گروه فن آوا با همکاری شرکت داده کاوان کندو، با هدف حذف مراجعه مستقیم شهروندان به شهرداری ها،  سامانه ها و اپلیکیشن های سفارشی ساماندهی فرآیندها و ساختار های اجرایی شهرداری را برای استفاده مردم شهر رشت راه اندازی کند.

بورس

در راستای اجرای دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس ایران، مصوب مورخه ۲۵/۰۱/۱۳۸۸ هیئت محترم مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اصلاحیه های بعدی آن و مصوبه مورخه ۱۲/۰۶/۱۳۹۹ کمیته محترم درج شرکت فرابورس ایران، طبقه بندی شرکت های درج شده در بازار پایه فرابورس ایران در قالب تابلوهای “پایه زرد”، “پایه نارنجی” و “پایه قرمز” صورت گرفت.

برچسب ها : , ,

بانک سپه تامین و پشتیبانی ۱۰۰هزار پایانه فروش (POS) مشتریان خود را به شرکت فن آوا کارت سپرد.

جعفریان

گروه فن آوا با همکاری شرکت داده‌ کاوان کندو، برنامه ریزی و اجرای طرح جمع آوری مکانیزه پسماند خشک ارزشمند در شهر رشت را آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا، احمد جعفریان معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار فن آوا در نشست امضای تفاهم‌نامه فی مابین گروه فن‌آوا و شرکت داده کاوان کندو اظهار داشت: با توجه به اهمیت مسئله تفکیک پسماند خشک ارزشمند از مبدا به عنوان یکی از اولویت های کلان زیست محیطی کشور و تاثیر آن بر روی سلامت مردم، طراحی، برنامه ریزی و اجرای طرحی متفاوت و کارآمد در راستای مکانیزه کردن و استفاده بهینه از این مهم به عنوان یکی از مسائل اولویت دار کشور در دستور کار گروه فن آوا قرار گرفت.

حمیدرضا نائینی

گروه فن آوا در راستای حمایت از شرکت های استارت آپ و دانش بنیان، حامی اولین رویداد چالش ملی کرونا در کشور شد.

کمک مومنانه قربان

عید قربان فرصت خوبی است تا محک بزنیم داشته هایمان را و قدرت مان در گذشتن از آن ها را

نوآوری

مدیرعامل گروه فن‌آوا در راستای تکمیل زنجیره ارزش خدمات این گروه و ورود به کسب و کارهای جدید و نیز بهره‌مندی از ظرفیت شرکت‌های نوپا و دانش بنیان، از راه‌اندازی مرکز توسعه و نوآوری گروه فن‌آوا در آینده‌ای نزدیک خبر داد.   به گزارش روابط عمومی گروه فن‌آوا، دکتر حمیدرضا نائینی در تشریح کارکرد مرکز

مجمع عمومی

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت گروه فن‌آوا (سهامی عام) ساعت ۱۴ روز شنبه مورخه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ با حضور اکثریت صاحبان سهام تشکیل شد.   به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا، مجمع عمومی سالیانه گروه فن آوا از ساعت ۱۴ الی ۱۷ روز شنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ برگزار شد و

بالا