×

فروشگاه

1 وارد حساب کاربری شوید.
2 محصول مورد نیازتان را بررسی کرده.
3 مبلغ محصول را پرداخت کرده.

در پروسه طراحی سایت، همیشه این موضوع پیش می آید که در مرحله طراحی قالب و چینش صفحات

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه - 9 تا 18
سه شنبه - 10 تا 16
پنج شنبه ها تعطیل هستیم !

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

دکتر نائینی
دوشنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / نوشته شده در : اخبار

حمید رضا نائینی مدیرعامل گروه فن آوا در آئین بهره‌برداری از خط تولید رول کاغذ حرارتی شرکت تضمین گستر فن آوا از تمرکز فنی و عملیاتی این شرکت برای ورود به بازار سخت افزاری تجهیزات پرداخت الکترونیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا، حمیدرضا نائینی مدیرعامل گروه فن آوا در آیین بهره‌برداری از خط تولید رول کاغذ حرارتی شرکت تضمین گستر که با حضور مدیران ارشد هلدینگ فن آوا برگزار شد، ضمن اعلام این خبر افزود: رول کاغذ حرارتی، مورد نیاز دستگاه‌های POS، صندوق‌های فروشگاهی  و ATM بانکی در سراسر کشور است و تلاش در راستای تأمین نیاز صنعت پرداخت الکترونیک در این حوزه توسط گروه فن آوا به عنوان یکی از هلدینگ‌های تخصصی ITC بسیار ارزشمند است.
وی ادامه داد: ماموریت اصلی شرکت تضمین گستر فن آوا، تامین، تولید، تعمیر و گارانتی و پشتیبانی سخت افزار حوزه ICT است و در همین راستا با توجه به لزوم جهش تولید به عنوان شعار سال ۱۳۹۹ و همچنین نیاز کشور به تولید رول‌ کاغذ حرارتی، تولید این محصول در شرکت تضمین گستر فن آوا آغاز شد.
نائینی ضمن تأکید بر لزوم افزایش ظرفیت خط تولید رول کاغذهای حرارتی اذعان داشت: ظرفیت سالانه تولید کاغذ حرارتی شرکت تضمین گستر فن آوا بالغ بر ۱۰میلیون رول به ازای هر شیفت است که با توجه به نیاز بازار و با اضافه کردن شیفت‌های کاری، قابلیت ارتقاء چند برابری دارد.
علی رمضانی مدیرعامل تضمین گستر فن آوا نیز در این مراسم تصریح کرد: با توجه به کارایی و کیفیت بالای دستگاه‌های موجود از نظر عملیات چاپ دورنگ و برش در ابعاد مختلف و همچنین وجود بستر و بازار مناسب، شرکت تضمین گستر فن آوا در حال برنامه‌ریزی و راه‌اندازی دومین خط تولید رول کاغذهای حرارتی خود است.
وی با اشاره به وجود دانش فنی و کیفیت تجهیزات در اختیار این شرکت ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با سیستم بانکی کشور گفت: شرکت تضمین گستر فن آوا آمادگی کامل دارد تا هم در زمینه تهیه، چاپ، برش و توزیع رول‌های کاغذی حرارتی و هم در زمینه دریافت سفارشات برش و چاپ با سیستم بانکی کشور همکاری کند.
شرکت تضمین گستر فن آوا در حال حاضر اقدام به راه‌اندازی خطوط تولید آداپتور، رول کاغذ حرارتی، مودم و برخی قطعات جانبی دستگاه‌های POS کرده و علاوه بر تعمیرات کارتخوان‌های فروشگاهی، در اینده ای نزدیک، راه اندازی خط تولید پوز را در برنامه خود قرار داده است.

دستگاه تولید رول حرارتی

بازدید از خطوط تولید ابزارهای پرداخت الکترونیک شرکت تضمین گستر 
دکتر حمید رضا نائینی مدیرعامل گروه فن آوا در ادامه آیین بهره‌برداری از دستگاه تولید رول کاغذ حرارتی، از خطوط تولید، مونتاژ، پشتیبانی ابزارهای پرداخت الکترونیک، برنامه‌ریزی، عملیات و کنترل کیفیت، خط تولید مودم‌های صنعتی و خانگی، تجهیزات پرداخت الکترونیک شرکت تضمین گستر فن آوا بازدید و ضمن قدردانی از کارکنان فعال در این حوزه بر ارتقای سطح کیفی خدمات فنی ارائه شده تأکید کرد.
در همین راستا با هدف ایجاد انگیزه و تقویت روحیه کار تیمی به نمایندگی از تمام کارکنان خدوم شرکت تضمین گستر از همکاران گرامی جناب آقایان مهندس رشید، اسلامی، کشاورز و شکرالله  با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد. ایشان  با مساعی و تلاش‌های مستمر خود نقش قابل توجهی در پیش برد امور اجرایی و تخصصی مربوط به راه‌اندازی و بهره برداری از دستگاه تولید رول کاغذ حرارتی داشتند.

شهرداری رشت
سه شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۹ / نوشته شده در : اخبار

 پروژه ممیزی نوین، هوشمندسازی و شهرداری الکترونیک در شهر رشت توسط گروه فن آوا کلید خورد.

در پی شیوع ویروس کرونا و درخواست برای حضور نیافتن شهروندان برای انجام کارهای غیر ضروری، لزوم ایجاد بستر و زیر ساخت استفاده مردم از خدمات الکترونیکی بیش از پیش به چشم می خورد.

نیاز به ارائه خدمات الکترونیکی با سرعت و کیفیت مطلوب به مردم در مکان های پر رفت و آمدی همچون شهرداری ها و سازمان های خدمات رسان باعث شد تا گروه فن آوا با همکاری شرکت داده کاوان کندو، با هدف حذف مراجعه مستقیم شهروندان به شهرداری ها،  سامانه ها و اپلیکیشن های سفارشی ساماندهی فرآیندها و ساختار های اجرایی شهرداری را برای استفاده مردم شهر رشت راه اندازی کند.

بورس
یکشنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ / نوشته شده در : اخبار

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا در راستای اجرای دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس ایران، مصوب مورخه ۲۵/۰۱/۱۳۸۸ هیئت محترم مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اصلاحیه های بعدی آن و مصوبه مورخه ۱۲/۰۶/۱۳۹۹ کمیته محترم درج شرکت فرابورس ایران، طبقه بندی شرکت های درج شده در بازار پایه فرابورس ایران در قالب تابلوهای “پایه زرد”، “پایه نارنجی” و “پایه قرمز” صورت گرفت.
بر همین اساس نماد گروه فن آوا با توجه به افشاهای به موقع، شفافیت اطلاعات ارائه شده و همچنین بارگزاری به موقع صورت های مالی و احراز سایر شرایط مورد نیاز، از تابلوی “پایه نارنجی” به “تابلوی پایه” زرد ارتقاء یافت و در این تابلو قابل معامله است.
شایان ذکر است زمان توقف و بازگشایی نماد مذکور در تابلوی پایه زرد، متعاقبا توسط مدیریت محترم عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران اطلاع رسانی خواهد شد.

شنبه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ / نوشته شده در : اخبار

بانک سپه تامین و پشتیبانی ۱۰۰هزار پایانه فروش (POS) مشتریان خود را به شرکت فن آوا کارت سپرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فن آوا کارت، حمزه بابائی معاون بازار و توسعه کسب و کار شرکت فن آوا کارت از عقد قرارداد با بانک سپه به عنوان بزرگترین قرارداد از منظر تعداد پایانه فروش در طول فعالیت این شرکت خبر داد و گفت:
شرکت فن آوا کارت در رویکرد جدید خود توانست با اتخاذ استراتژی “کاهش بهای تمام شده خدمات”، “افزایش سطح کیفی خدمات” و “تمرکز بر مشتریان کلیدی”، در مدت کوتاهی دستاوردهای قابل توجهی را کسب کند که از آن جمله می توان به به دست آوردن سهم خوبی از بازار پایانه های فروشگاهی بانک بزرگ سپه در رقابت با سایر رقبا اشاره کرد.
وی با تاکید بر انتظارات و استانداردهای بالای بانک سپه برای همکاری مشترک گفت: شرکت فن آوا کارت توانست امتیازات لازم را برای شروع این همکاری کسب کند و بر این اساس بانک سپه نیز تامین ۱۰۰هزار دستگاه پایانه فروش(POS) و ارائه خدمات پرداخت را به این شرکت واگذار کرد.
بابایی در توضیح ویژگی‌های این قراداد به نصب، راه اندازی، آموزش، جابجایی و پشتیبانی اعم از سخت افزاری، نرم افزاری و پاسخ به مشتریان در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: این قرارداد به مدت ۱۹ ماه و از ابتدای شهریورماه سال جاری به مرحله اجرا در می آید.
شایان ذکر است بانک سپه به لحاظ سهم بازار پذیرنده، بنابر آمار منتشر شده از سوی شرکت شاپرک، جایگاه چهارم را در میان تمامی بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری کشور در اختیار دارد.

بالا