×

فروشگاه

1 وارد حساب کاربری شوید.
2 محصول مورد نیازتان را بررسی کرده.
3 مبلغ محصول را پرداخت کرده.

در پروسه طراحی سایت، همیشه این موضوع پیش می آید که در مرحله طراحی قالب و چینش صفحات

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه - 9 تا 18
سه شنبه - 10 تا 16
پنج شنبه ها تعطیل هستیم !

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

فن آوا ماهواره

معرفی

شرکت فن آوا ماهواره

شرکت فن آوا ماهواره، یکی از اولین بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران صنعت SAP در کشور به شمار می‌رود و همچنین افتخار این را دارد که اولین شرکت SAP ایرانی بوده که امکان ارائه اینترنت بر بستر ماهواره(Satellite Internet Access) را فراهم نموده است. فعالیت شرکت فن آوا ماهواره، از سال ۱۳۸۲ آغاز گشته و تا به امروز، در زمینه فعالیت های تخصصی SAP، ادامه دارد. این شرکت دارای مجوز SAP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، با شماره پرونده ۳۰/۴۵۸۲ می باشد.

خدمات

pos

خدمات پهنای باند ماهواره ای

ارائه انواع خدمات توزیع و فروش پهنای باند ماهواره‌های در اختیار، ایجاد شبکه‌های اختصاصی" و ارائه هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده از قبیل "خدمات ثابت" و "سیار" ماهواره‌ای، "ایجاد دسترسی به اینترنت پرسرعت"، ایجاد دسترسی به شبکه ملی اطلاعات و خدمات مبتنی بر آن"، "ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی و داده‌ای" و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده و ارائه خدمات پخش همگانی ماهواره‌ای را در چارچوب ضوابط قانونی و مقرراتی کشور، بر روی شبکه موضوع پروانه به مشتریان حقیقی و حقوقی ارائه می‌شود

در واقع درگاه یا همان پورتال صفحه وب واسطی است که می‌ تواند خرید یا جستوجوی اینترنتی، دسترسی به حساب بانکی و انجام عملیات ها‌ی بانکی و یا بروز‌رسانی سخت افرازی را از طریق درگاه واحدی که برای کاربر ایجاد می‌ کند، برآورده سازد.

ارتباط ماهواره ای متحرک

سرویس‌هایی موبایل شامل انواع ارتباط ماهواره‌ای بر روی کشتی، خودرو و هواپیما می‌باشد که این خدمات برای اپراتور Telenor در باند Ka، باند فرکانسی بالاتر Ku، قرار دارد. ترانسپوندرهای باند Ka این ماهواره پوشش منطقه‌ای گسترده مخصوصا بر روی خطوط کشتیرانی اروپایی و منطقه‌ای متمرکز شده است که از پرتوهای نقطه‌ای (Spot Beams) بهره می‌گیرد که پهنای باند وسیعی را برای کاربران دریایی و مارین در اختیار می‌گذارد.

ارایه سرویس های ماهواره ای دریایی

با تجهیز شناورها و کشتی ها به آنتن های ماهواره ای دریایی، خدمه و بهره برداران قادر خواهند بود، از تمامی خدمات شبکه ای که در خشکی بهره می جستند در دریا نیز بهره مند شوند. بخشی از این خدمات مربوط به عملیات کشتی بوده و بخش دیگر جزء خدمات رفاهی محسوب می شوند. در این خصوص می توان به انتقال خطوط تلفن از خشکی به دریا، بهره برداری از سامانه های اتوماسیون اداری، مدیریت کشتی، درمان از راه دور و …. به عنوان خدمات مربوط به عملیات کشتی اشاره نمود. دسترسی به اینترنت و استفاده از مزایای آن نیز از هم خدمات رفاهی به خدمه می باشد.

ارتباط اضطراری و اپراتوری بحران

مدیریت و اپراتوری بحران از اصطلاحات حوزه مدیریت است که به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها، چاره‌جویی‌ها و دستورالعمل‌هایی اطلاق می‌شود، که مدیریت یک سازمان در چالش با بحران انجام می‌دهد و هدف آن کاهش روند، کنترل و رفع بحران است. به‌طور کلّی، مدیریت بحران به معنای سوق دادن هدفمند جریانِ پیشرفتِ امور به روالی قابل کنترل و انتظار بازگشت امور در اَسرع وقت به شرایط قبل از بحران است. برخلاف مدیریت ریسک، که شامل ارزیابی تهدیدهای احتمالی و پیدا کردن بهترین راه جلوگیری از وقوع آن است، مدیریت بحران شامل برخورد با تهدیدها قبل، درحین و پس از وقع تهدید است.

  • کشف فرصت‌های جدید و ارزیابی آنها
  • بررسی نیازمندی‌های مشتریان
  • برقراری ارتباط بین انتظارات مشتری و طراحی محصول
  • حصول اطمینان از تأمین به موقع و دقیق خواسته‌های مشتریان
  • حصول اطمینان از ارائه خدمات پس از فروش صحیح
  • رضایت سنجی مشتریان
  • جمع‌آوری ایده‌های مشتریان جهت بهبود کسب و کار برای محصولات و خدمات آتی شرکت

مشتریان

بالا