×

فروشگاه

1 وارد حساب کاربری شوید.
2 محصول مورد نیازتان را بررسی کرده.
3 مبلغ محصول را پرداخت کرده.

در پروسه طراحی سایت، همیشه این موضوع پیش می آید که در مرحله طراحی قالب و چینش صفحات

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه - 9 تا 18
سه شنبه - 10 تا 16
پنج شنبه ها تعطیل هستیم !

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

داده سامانه

معرفی

شرکت داده سامانه فن آوا

شرکت داده سامانه فن آوا (سهامی خاص) یکی از شرکتهای وابسته به هلدینگ گروه فن آوا (سهامی عام) است که با هدف ارائه و توسعه خدمات مرکز داده اینترنتی (IDC) در سال 1382 تاسیس گردید. این شرکت یکی از سه شرکت دارای مجوز ایجاد مرکز دیتای اینترنتی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

خدمات

pos

خدمات نوین ابری

رایانش ابری یک روش نوین پردازش است که در آن منابع قابل گسترش و مجازی شده، به صورت یک سرویس پردازشی و از طریق شبکه‌های ارتباطی مانند شبکه‌های محلی و اینترنت عرضه می‌شود. محوریت این مدل، سرویس‌دهی به کاربر بر اساس تقاضا است. خدمات رایانش ابری در سه گروه عمده، زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS) ، پلتفرم به عنوان سرویس(PaaS )و نرم افزار به عنوان سرویس(SaaS) تقسیم بندی می شوند.

خدمات نگهداری و ذخیره سازی داده

از آنجایی که اهداف استراتژیک و حساسیت دسترسی حساسیت دسترسی دائمی به داده ها در هر سازمان با سازمانی دیگر متفاوت می باشد لذا تعدد و نوع سرویس های هر سازمان با سازمانی دیگر متفاوت است. انواع مختلف تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات اعم از SDS ,Tape ,SAN ,NAS ,DAS با اهداف مختلفی همچون دسترسی به داده ها به صورت آنلاین و یا قابلیت آرشیو و نگهداری ، وجود دارند.

دیتا

ارتباطات پرسرعت بر بستر شبکه زیرساخت دیتا

در کشور ما شبکه دیتای عمومی، تاکنون به بیش از ۲۱۰ شهر گسترده شده و دارای۵۵۰ مرکز با ظرفیت ۱۵هزار پورت سرعت بالا است. تا‌کنون حدود ۳۰ هزار کیلومتر فیبرنوری در کشور کشیده شده که از طریق این شبکه فیبر نوری، قرار است تمام شهرهای کشور به شبکه دیتا متصل گردند. از این میزان فیبر نوری، تاکنون تنها بر روی بیش از ۱۲ هزار کیلومتر آن تجهیزات نصب شده است

مشتریان

بالا