×

فروشگاه

1 وارد حساب کاربری شوید.
2 محصول مورد نیازتان را بررسی کرده.
3 مبلغ محصول را پرداخت کرده.

در پروسه طراحی سایت، همیشه این موضوع پیش می آید که در مرحله طراحی قالب و چینش صفحات

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه - 9 تا 18
سه شنبه - 10 تا 16
پنج شنبه ها تعطیل هستیم !

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

فن آوا کارت

معرفی

شرکت تضمین گستر فن آوا

شرکت تضمین گستر فن آوا از سال 1382 فعالیت خود را در حوزه طراحی، ساخت، تولید و مونتاژ تجهیزات فاوا آغاز کرد. براساس مطالعات راهبردی بر روی حضور فعال در حوزه تعمیر و نگهداری دستگاه‌های پایانه فروشگاهی و سخت افزار همگون (صندوق فروشگاهی) و همچنین با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای ارز و محدود شدن واردات سخت افزارهای جدید گروه فن آوا مسئولیت‌های جدیدی را برای شرکت تضمین گستر در نظر گرفت. در هدف گذاری انجام شده کسب سهم بازار و تقویت حوزه تعمیرات و نگهداری دستگاه‌های پایانه فروشگاهی و سخت افزاری همگون، ارتقاء بهره‌وری فرایندهای کاری، مطالعه بازار و برنامه‌ریزی جهت توسعه و راه اندازی کسب و کارهای جدید در صنعت تجهیزات ICT در نظر گرفته شد. شرکت تضمین گستر فن آوا امروزه بعنوان یکی از شرکت‌های تخصصی شناخته شده در عرصه تجهیزات صنعت پرداخت الکترونیک، تعمیر دستگاه های پایانه فروشگاهی، تولید قطعات، فروش دستگاه های کارتخوان، تولید و فروش انواع آداپتور و کابل، همواره می کوشد تا در این عرصه به راهکارهایی خلاق برای ضرورت های نوپدید در این صنعت دست یابد.

pos

ماشین‌های اداری

تعمیر انواع پرینتر، کپی، فکس، رسیوگراف، کاغذ خورد کن، پولشمار و شارژ تخصصی انواع کارتریج با تضمین کیفیت.

pos

باتری

تولید و احیاء انواع باتری‌ دستگاه‌های پر مصرف کارتخوان و تحقیق و توسعه برای طراحی برد‌های باتری‌‌های مختلف که منجر به ساخت آنها شود.

pos

آداپتور

تولید تخصصی انواع متنوع منابع تغذیه سوئیچینگ (آداپتور) در ولتاژها و آمپرهای مختلف برای انواع دستگاه‌های پوز ثابت و سیار.

pos

رول‌های حرارتی چاپی

تولید انواع رول‌های حرارتی چاپی در دورنگ و رول‌های غیر چاپی برای دستگاه های پوز، صندوق های فروشگاهی و ATM در انواع متراژ.

pos

تعمیر تجهیزات صنعت پرداخت

تعمیر دستگاه‌های پایانه فروشگاهی، تولید قطعات، فروش دستگاه‌های کارتخوان، تولید و فروش انواع آداپتور و کابل.

بالا