×

فروشگاه

1 وارد حساب کاربری شوید.
2 محصول مورد نیازتان را بررسی کرده.
3 مبلغ محصول را پرداخت کرده.

در پروسه طراحی سایت، همیشه این موضوع پیش می آید که در مرحله طراحی قالب و چینش صفحات

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه - 9 تا 18
سه شنبه - 10 تا 16
پنج شنبه ها تعطیل هستیم !

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

کوه نور

معرفی

شرکت ارتباطات کوه نور

شرکت ارتباطات کوه نور با نام تجاری نورتل سال 1379 با هدف فعالیت در حوزه ارتباطات و با مأموریت ارائه خدمات تلفن ثابت از طریق بخش خصوصی تاسیس و در سال 1381 موفق به اخذ اولین پروانه ایجاد شبکه و اپراتوری دوم تلفن ثابت از وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات با ظرفیت 100 هزار شماره در استان‌های اصفهان و مرکزی شد. این شرکت قادر است خطوط تلفن ثابت و ارتباطات تلفنی را بر بستر Radio ،ADSL و WI-FI در استان اصفهان به روز و با حجم زیاد با استفاده از تکنولوژی (NGN) همراه با خدمات ارزش افزوده و نوین در مدت زمان کوتاهی تأمین کند. این سرویس‌ها می‌توانند به شکل تلفن ثابت، تلفن تصویری و ویدئو کنفرانس ارائه شوند.
تأثیرگذاری این شرکت در تحول سه صنعت کشور نصب و راه اندازی اولین مرکز سوئیچ تلفن ثابت مبتنی بر IP در استان اصفهان بود که با اجرای این طرح امکان ارائه خطوط تلفن ثابت بر بستر شبکه اینترنت فراهم شد.
به عبارت دیگر متقاضیان خطوط تلفن ثابت به خصوص موسسات آموزشی واحدهای CALL CENTER و سایر شرکت‌ها و کارخانه ها می‌توانند تعداد بسیار زیادی خط تلفن ثابت را تنها بر بستر یک زوج سیم مسی دریافت نمایند.
در راستای طرح خدمات عمومی اجباری (Universal Service Obligation) که به اختصار USO نامیده می‌شود، پروژه تأمین تلفن خانگی در جهت تسهیل و تسریع دسترسی به خدمات مخابراتی، پستی و فناوری اطلاعات برای تمامی ایران در نقاط روستایی و دور افتاده و محروم، برای اولین بار در سال ۱۳۸۹ شرکت ارتباطات کوه نور اقدام به نصب و راه‌اندازی تجهیزات در محدوده ۱۰۵۰ روستای محروم ۲۰ خانوار به بالا کرده و هم اکنون به عنوان دومین اپراتور تلفن ثابت خانگی میزبان ۶۰ هزار مشترک در نقاط مختلف کشور است.
از دیگر مزایای خطوط تلفن ثابت مبتنی بر IP امکان توسعه شبکه از طریق رادیوی پرظرفیت است که شرکت ارتباطات کوه نور با بهره‌گیری از این مهم بیش از ۱۰ هزار مشترک در گستره جغرافیایی سراسر استان اصفهان خط تلفن ثابت واگذار کرده است.
در سال ۱۳۹۰ شرکت با تغییر ساختار سهامداری، مأموریت اصلی خود را ارائه خدمات ارتباطی به روستاهای محروم و صعب العبور کشور قرار داد و در همین راستا در حال حاضر به حدود یکصد هزار نفر از هموطنان روستایی کشور خدمات تلفن ثابت و تلفن همراه ارائه می‌کند.
حوزه‌های فعالیت شرکت شامل تلفن ثابت، تلفن همراه روستایی، خودروی بحران، آموزش الکترونیکی، خدمات پرداخت و بانکداری الکترونیکی، کشاورزی الکترونیکی، سلامت الکترونیکی، طرح رومینگ ملی و احداث و نگهداری خطوط تلفن روستایی می‌باشد.

مجوزها

طبق مصوبه ۱۴۱ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شرکت ارتباطات کوه نور قادر است به ارائه خدمات عمومی تلفن ثابت در نقاطی که دارای قرارداد با اتحادیه کشوری تعاونی‌های مسکن مهر هستند، بپردازد.
شرکت ارتباطات کوه نور در راستای اصل مشتری‌مداری و همچنین افزایش مدیریت بهره‌وری ضمن رعایت شعار «تکنولوژی برتر کیفیت بهتر» موفق به اخذ استانداردهای ISO، سیستم یکپارچه IMS و همچنین عضویت در شبکه کیفیت جهانی IQNET شده است.
این مجوزها شامل سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008، سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001-2004، سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات ISO 10002-2004، سیستم یکپارچهIMS (ISO9001-ISO14001-OHSAS18001) و جایزه در سطح اهتمام در شبکه کیفیت جهانی IQNET (کیفیت برتر در ارائه خدمات) می‌باشد.

خدمات

بالا