×

فروشگاه

1 وارد حساب کاربری شوید.
2 محصول مورد نیازتان را بررسی کرده.
3 مبلغ محصول را پرداخت کرده.

در پروسه طراحی سایت، همیشه این موضوع پیش می آید که در مرحله طراحی قالب و چینش صفحات

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه - 9 تا 18
سه شنبه - 10 تا 16
پنج شنبه ها تعطیل هستیم !

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

تاریخچه گروه فن آوا

در راستای به ‌روزآوری سامانه‌های ارتباطی، ایجاد سامانه‌های نوین و رفع خلأ موجود در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در سال 1381، مؤسسین گروه فن‌آوا (فن‌آوری اطلاعات) اقدام به تأسیس بزرگترین گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات در كشور نمودند.

گروه فن آوا با داشتن مجموعه کاملی از مجوزهای مهم حوزه ICT هلدینگی سرآمد و پیشتاز در ارائه انواع خدمات و راه حل های ارتباطی در سراسر کشور می‌باشد. این مجموعه با برخورداری از پتانسیل های مناسب در بخش های مختلف از جمله پشتوانه مالی و تخصصی سهامداران بزرگ - كه خود از پیشگامان سرمایه‌گذاری، بانكداری و راهبری صنایع كشور محسوب می شوند- و تیم فعال مدیریتی، نیروی انسانی مجرب، تکنولوژی‌های جدید و شبکه و زیرساخت ارتباطی گسترده در سراسر کشور قادر به پاسخگویی به انواع نیازهای مشتریان مختلف بویژه سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی و خصوصی بزرگ می باشد.

گروه فن‌آوا در تاریخ 29/11/1381 به صورت شركت سهامی عام با سرمایه اولیه 10 میلیارد ریال، تأسیس و تحت شماره 199336 در اداره ثبت شركت ها به ثبت رسید. مركز اصلی شركت واقع در تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، کوچه 29، پلاک 3 می‌باشد.

بالا